KONST / Litografier / Färglitografi 13967166
nr 1396 7166
Peter Frie
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 39/170. Bladets mått: 59x83 cm, oramat löst blad
Peter Frie, svensk bildkonstnär född 1947 i Lysekil.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 10 maj 2021
kl 18:57:35
8/5 19:10:53